Продай волосы, получи 1000$
Ниже вы можете ознакомиться с подробным правилами розыгрыша.
Повні правила Промоакції «Продай волосы – получи 1000$ на отдых»

1. Загальні положення

1.1 Промоакція «Продай волосы – получи 1000$ на отдых» (далі ‐ Промоакція) спрямована на заохочення клієнта щодо продажу волосся.
1.2 Організатором Промоакції є компанiя «Hair Pay», (далі ‐ Організатор). веб‐сайт www.hairpay.info (далі ‐ Сайт).
1.3. У Промоакції можуть взяти участь громадяни України, які досягли 18 років, які постійно проживають на території України (далі по тексту ‐ Учасники).
1.4. Учасниками Промоакції визнаються особи, які виконали всі необхідні вимоги, передбачені цими Правилами.
1.5 Переможець акції має надати Організатору фото з сертифікатом, фото з місця відпочинку, щоб позбавити всіх учасників акціі сумнівів щодо чесного проведення акції. Приймаючи участь в акції Учасник надає повну згоду у разі на надання необхідних фото та відео матеріалів з виграного туру та правдивих коментаріїв переможця під ними.
1.6. Участь в Промоакції означає ознайомлення та повну згоду Учасника з цими Правилами. У Промоакції забороняється брати участь працівникам Організатора, членам їх сімей та афілійованим з Організатором особам, а також іншим особам, задіяним в проведенні Промоакції.
1.7. Участь в Промоакції проводиться на безоплатній основі. Проведення Промоакції не є лотереєю в розумінні законодавства України.

2. Строки проведення Промоакції

2.1. Строк проведення Промоакції: з 01.03.2019 року по 01.08.2019 року включно. 2.2. Підведення результатів Промоакції і визначення переможця: не пізніше, ніж через 5 (п'ять) робочих днів після закінчення терміну дії Промоакції 2.3. Публікація підсумків Промоакції на Сайті: не пізніше, ніж через 5 робочих днів після визначення переможця Промоакції.

3. Умови участі в Промоакції

3.1. Для участі в Промоакції Учасникам необхідно в період з 01.03.2019 року по 01.08.2019 року (включно) продати волосся Органiзатору, отримати у менеджера номер учасника.
3.2. Кожен Учасник може взяти участь в Промоакції не обмежену кiлькiсть раз. 3.3. Особа, визнана переможцем Промоакції, може отримати тільки один Приз. 3.4. Організатор має право залучати третіх осіб для забезпечення проведення Промоакції.

4. Порядок підведення підсумків

4.1. Підсумки Промоакції підводить комісія, що призначається Організатором Промоакції. Комісія розглядає при визначенні підсумків всі номера телефонiв, які беруть участь в Промоакції. Переможець буде визначатися Організатором Промоакції за допомогою генератора випадкових чисел https://www.random.org/. У Промоакції може бути тільки один переможець.
4.2. Критерієм відбору переможця Промоакції є генератор випадкових чисел.

4.3. Переможцю на вказаный телефонный номер, протягом 5 (п'яти) робочих днів після визначення переможця Промоакції буде дзвонити менеджер з повiдомленням про перемогу і про те, як і коли він зможе отримати свій приз.
4.4. У разі якщо особа, яка визнана переможцем, не відповідає на дзвiнок протягом 30 (тридцяти) днів з моменту його надсилання, Організатор має право замінити переможця або визнати приз незатребуваним.
4.5. Призи не видаються при недотриманні Учасником Правил Промоакції.
4.6. Якщо після (тридцяти) днів після оповіщення Учасника про виграш переможець в узгоджений термін не затребував сертифікат Організатор має право визнати приз незатребуваним.

5. Призи переможцям Промоакції

5.1. Основним призом Промоакції (далі ‐ Приз) є Право Cертифiкат на подорож у розмiрi 1000$ який дає право на подорож в період з 01.08.2019 по 01.11.2019, а також 200$ на шопінг. Супроводжує туристична компанія «Поехали с нами», бронювання туру здійснюється в одному із офісів компаниії за адресою: м. Одесса, 1)вул. Буніна, 24, 2) вул. Нежинстка, 71, 3)вул. Левітана, 119, подробиці бронювання можна дізнатися за телефотом +380680001338. Сертифікат не підлягає обміну на грошову суму.
5.2 Сертифікат можно забрати у Організатора,а також по почті (за бажанням переможця).
5.3. Для отримання призу Учасник зобов'язаний на вимогу Організатора надати уповноваженим представникам Організатора паспорт (копію паспорта) або інший документ, що посвідчує особу, відповідно до чинного законодавства України. Ненадання зазначених у цьому пункті документів дає право Організатору (його представнику) відмовити в передачі Призу і визнати приз незатребуваним. Сертифікат може бути вручений тільки тим Переможцям Промоакції і супроводжуючим їх особам, у яких на момент бронювання туру є діючий закордонний паспорт з мінімальним терміном дії 4 (чотири) місяці з дати початку поїздки з використанням Сертифікату.
5.4. Переможець може забронювати тур при особистій явці в один з власних офісів туристична компанія «Поехали с нами», в період з 01.04.2019 по 01.08.2019 включно. При оформленні туру необхідно буде пред'явити оригінал Сертифіката переможця Промоакції.
5.5. Організатор не несе відповідальності у разі неможливості використання володарем Призу (зокрема, в разі відсутності закордонного паспорта, неотримання візи).
5.6. Організатор також не несе ніякої відповідальності за будь‐які збитки, завдані як здоров'ю (життю) володареві призу, так і майну, здоров'ю або життю третіх осіб протягом усього терміну експлуатації Призу.
5.7. У разі якщо переможець відмовився від отримання Призу, він не може бути повторно затребуваний переможцем. Претензії за неотриманими Призам не приймаються.
5.8. Організатор не несе відповідальності за несвоєчасну доставку повідомлення про виграш в Промоакції, спрямованого по телекомунікаційних каналах зв'язку, його спотворення, втрату або неможливості додзвонитися Учаснику з причин, не залежних від Організатора. Організатор Промоакції не несе відповідальності в разі намагання дозвонитися по невірному номеру телефону внаслідок надання Учасником нечітких або помилкових даних.

6. Дотримання авторських прав і персональні дані

6.1. Беручи участь в Промоакції, Учасник автоматично висловлює свою згоду з цими умовами Промоакції. За рішенням Організатора Промоакції імена переможців можуть бути розміщені на сайті www.hairpay.info, а також в офіційних групах Організатора в соціальній мережі facebook.com і використовуватися в промо та рекламних матеріалах продукції під товарним знаком «Hair Pay» без виплати додаткової винагороди.
6.2. Учасник підтверджує свою згоду на участь у цій Промоакції і на обробку його персональних даних Організатором Промоакції, (включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, оновлення, зміна, вилучення, використання, поширення, знеособлення, блокування, видалення, знищення з метою проведення справжньої Промоакції, для контактів Організатора з Учасником, а також для реклами і дослідження ринку) шляхом заповнення реєстраційної форми і одночасного здійснення відмітки навпроти відповідної графи опитування. Згода на обробку персональних даних дається Учасником на термін дії Промоакції, а також протягом 3 (трьох) років з дати її закінчення і може бути відкликана Учасником в будь‐ який час шляхом відповідного письмового повідомлення Організатора. Організатор зобов'язаний припинити обробку персональних даних Учасника в термін, що не перевищує 10 робочих днів з дати надходження зазначеного відкликання.

7. Прикінцеві положення

7.1 Рішення Організатора з усіх питань, пов'язаних з проведенням Промоакції, є остаточними і перегляду не підлягають.
7.2. Організатор залишає за собою право розміщувати додаткову інформацію про Промоакції.
7.3. Організатор залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасниками Промоакції і особами, що направляли заявки на участь в Промоакції.
7.4. Якщо з якої‐небудь причини будь‐який аспект даної Промоакції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп'ютерними вірусами, неполадками в мережі Інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками або будь‐якою причиною, що не контролюється Організатором, яка спотворює або зачіпає виконання, безпеку, чесність, цілісність або належне проведення Промоакції, Організатор може на свій власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Промоакції.
7.5. Всі спірні питання, які стосуються положень цієї Промоакції, регулюються відповідно до чинного законодавства України.
7.6. Факт участі в Промоакції означає повну згоду Учасників з цими Правилами проведення Промоакції.

01 МАРТА / 2019
Принять участие!
Оставь свой номер, и возможно именно ты будешь пить коктейль лёжа под пальмой!
Остались вопросы?
свяжитесь с нами любым удобным способом:

© All Right Reserved. Hairpay.info
Продайте волосы по высокой цене и получите стрижку в подарок!
Отправьте контакты и наш специалист свяжется с вами.
Мы с вами свяжемся по телефону с 09:30 до 17:30
Участие в конкурсе
Отправьте контакты и наш специалист свяжется с вами.
Мы с вами свяжемся по телефону с 09:30 до 17:30
Заказать звонок
Оставьте свой номер телефона
Давно мечтаешь куда-то полететь? Быстрее собирай вещи!
Ведь именно ты можешь стать счастливым обладателем подарочного сертификата на 1000$ !
Правила конкурса просты - никаких лайков, репостов, и подписок!
Продав нам волосы в период с 01.04.2019 по 31.08.2019, ты автоматически становишься участником. По окончанию конкурса мы выберем победителя при помощи сервиса - random.org в прямом эфире.
Победитель гарантированно получает сертификат на сумму 1000$ от туристического агентства "Поехали с нами" на любой тур, доступный на сайте тур. оператора.
И это ещё не всё! Лично от нас, победитель получит дополнительно 200$ на сувениры ;)